COŚ DLA DOROSŁYCH...

Jesteś tu: » Strona startowa » COŚ DLA DOROSŁYCH...

Szanowni Państwo,


                Pracując w obszarze edukacji dzieci i młodzieży nie zapominamy oczywiście o…DOROSŁYCH. Jest to zgodne z koncepcją szkoły jako przestrzeni otwartej - przestrzeni służącej społeczności lokalnej oraz jej potrzebom. Ponadto jest to zgodne z kierunkami przekształceń myślenia o edukacji, opartego na obserwowalnych megatrendach zmian cywilizacyjnych, w kontekście których proces uczenia się nie jest jedynie krótkotrwałym wydarzeniem dzieciństwa czy młodości, lecz procesem całożyciowej formacji  różnorodnych zestawów kompetencji, wspierających działalność życiową (także zawodową) i aktywność twórczą jednostki.


                W kontekście tej świadomości polecamy Państwa uwadze współpracującą z nami uczelnię:  Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie oraz jej bogatą ofertę studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na: www.wsgk.com.pl

 

                Jednocześnie informujemy, że w naszej szkole działa PUNKT REKRUTACYJNY Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej. Zainteresowanych zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach od 14.30 do 16.30. Mając świadomość, że - ze względu na różnorodność obowiązków i godzin pracy właściwych osobom dorosłym - nie wszyscy zainteresowani będą mogli pojawić się w wyżej wymienionym czasie informujemy, że dokumentację rekrutacyjną można też wypełnić i złożyć bezpośrednio w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Kole codziennie w godzinach od 7 do 15.


                                                                              Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania

 

 

 

Wszystkich, którzy chcą studiować na miejscu, blisko domu i codziennych spraw, co niezwykle ułatwi godzenie wielu obowiązków i oszczędzi czas – serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania z tej nowej możliwości kształcenia dostępnej na terenie naszego miasta. Studiujmy u siebie – zapraszamy.