Magia w szkole!

Jesteś tu: » Strona startowa » Magia w szkole!

Magia w szkole!

W ostatnią środę w naszej szkole odbył sie niezwykły pokaz magii, przedstawiony przez słynnego chorwackiego iluzjonistę Bennyego Khermayera. Wielu widzów - nawet gimnazjalistów i nauczycieli do dziś nie może uwierzyć w to, co zobaczyli. A sztuczek i iluzji było wiele i - co niezwykłe - w niektórych wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Iluzjonista Khermayer wystapił u nas dwukrotnie: pierwszy odbył sie pokaz dla uczniów szkoły podstawowej i zerówek, a drugi już dla starszych odbiorców - gimnazjalistów. Przez prawie godzinę "magik" zabawiał każdą z grup, zadziwiając niezwykłą sztuką iluzji, czytania w myślach, magiczną szafą i...lewitacją. Tak, tak, dwoje uczniów naszej szkoły w biały dzień unosiła sie w powietrzu!

W czasach komputerowych i telewizyjnych tricków ujrzenie z bliska prawdziwego sztukmistrza było dla nas niezwykłym przeżyciem.